top of page

Hizmetlerimiz

Strateji

Araştırma, Rekabetçi Denetim, Kullanıcı Deneyimleri, İş Analizi, Dijital Strateji, Deneyimsel Strateji, İçerik Stratejisi, Analitik Raporlama, Gerçek Zamanlı Ölçümler, Duyarlılık Analizi ve Yönetimi, Empati

 

 

Clients

E Ticaret Sitesi

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

 

 

Seo

SEO çalışmasıyla web sitenizi arama motorlarına göre optimize ediyoruz. Böylelikle web siteniz, belirlenen anahtar kelimeler aratıldığında arama sonuçlarının üst sıralarında yer alıyor.

 

 

Güncelleme

İçeriğinizi ve arama motoru sıralamanızı etkileyecek bir diğer faktör de güncellik durumudur. Düzenli olarak hazırlayacağınız güncel içerikler sıralamanızı etkileyen önemli bir faktördür.

 

 

Analiz

Bu konu sizin internet uzayında bilinir ve bulunur olmak ve ileriye yönelik pazarlama ve dijital pazarlama planlarınız için son derece önemli. Bu sebeple web sitenizi yaptırdınız ama henüz analizleme konusunda bilgi sahibi değilseniz, hizmet aldığınız dijital medya ajansınıza web sitesi analiz ve raporlama konusunda ne gibi plan ve hizmetleri olduğunu sorunuz. Eğer yeni bir web sitesi yaptıracaksanız web analizi konusunda size hizmet sunacak ajansın ne gibi çözümleri olduğunu da sorgulamalısınız.

 

 

bottom of page